Skip to content
Menu
0
Twój koszyk jest pusty. Wróć do sklepu

Career Paths: Engineering

Dzisiaj o moim nowym odkryciu, a mianowicie książce z serii Career Paths; Engineering, wydawnictwa Express Publishing.  A raczej trzech książkach ukrytych w jednej. Nie będę Was trzymać w niepewności i napiszę krótko:

JESTEM ZACHWYCONA!

Trzy w jednym?

Gdy przeczytałam opis książki tj.  “The series is organized into three levels of difficulty (…). Books 1-3 of Career Paths: Engineering are related for the Common European Framework of Reference for Languages at A1,A2 and B1 respectively”, byłam pewna, że otrzymałam jedynie pierwszą część z całej serii. Ku mojemu zdziwieniu po otworzeniu podręcznika okazało się, że w środku ukryte są 3 książki od poziomu podstawowego do średniozaawansowanego.

Dla mnie jako osoby uwielbiającej mieć wszystko w jednym miejscu jest to perfekcyjne rozwiązanie! Płacisz raz, a otrzymujesz 3 książki!

Audio CDs/App

Jako szczęśliwa posiadaczka Macbooka, który niestety nie jest wyposażony w napęd CD/DVD, widząc załączoną płytę, zadrżałam. Jednak w środku książki ukryto niewielką karteczkę z kodem do aplikacji, ważnym przez 3 lata.

W aplikacji znajdziemy podręcznik w wersji online, ćwiczenia, zadania, nagrania oraz video.

Co jest warte uwagi? Podczas czytania tekstu przez lektora dane słowa/wyrażenia zmieniają kolor na niebieski, idealne rozwiązanie dla wzrokowców pozwalające zwrócić jeszcze większą uwagę słuchaczy na wymowę danych wyrażeń.

Uniwersalna dla każdej dziedziny

Co w niej znajdziemy?

W książce znajdziemy ogromnie szeroki zakres tematyki, od tematów dotyczących kształtów, materiałów, modeli, statystyki, czy też narzędzi, aż po wszystkie dziedziny inżynieringu tj.: civil engineering, mechanical engineering, chemical engineering, aerospace engineering, genetic engineering, agricultural engineering, nuclear engineering i wiele wiele innych.

Znajdziemy tutaj nawet tematy z zakresu Praw Newtona oraz Zasad Termodynamiki!

Dokładny rozkład materiału załączam poniżej:

https://egis.com.pl/pl/strefanauczyciela/rozkladymaterialuseriacareerpaths/career_paths_engineering

Glossary

Na końcu każdej części znajdziemy tzw. Glossary czyli słowniczek zawierający słowa/zwroty z danych działów.

Podsumowanie

Jestem zachwycona, widać innowacyjność i ogromny profesjonalizm. Z przyjemnością patrzę na rozwój wydawnictw i publikowanie kolejnych interesujących pozycji, oferując Nam, Lektorom co raz lepsze materiały dydaktyczne.

Jeśli jesteście ciekawi moich innych rekomendacji z zakresu języka angielskiego specjalistycznego, odsyłam do jednego z postów z których jestem najbardziej dumna:

Co polecam?

Wasza Angielski na Szpilkach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *