fbpx Skip to content

Moje projekty

Od zawsze pragnęłam stworzyć miejsce, które sama chciałabym odwiedzić w sieci. Miejsce, w którym odnajdę materiały, których od zawsze brakowało mi na rynku. Ponadto pragnęłam ukazać poszczególne działania oraz praktyczne techniki i narzędzia podczas nauczania w środowisku biznesowym oraz przemysłowym. Tak powstała ta strona oraz mój wizerunek, czyli Angielski na szpilkach.

Od wielu lat niczym szewc tworzę i „szyję” kursy, szkolenia oraz materiały na miarę klienta, pracując dla największych firm na świecie jako tłumacz, trener, lektor, weryfikator językowy oraz rekruter.

Przełamuję bariery, ukazuję materiały autentyczne oraz zagadnienia z języka specjalistycznego. Pomagam, słucham i weryfikuję.

Stawiam na pragmatyzm, autentyczność i realizm.

Projekty #uczębiznesiprzemysł oraz #angielskiwbiznesieiprzemyśle to idee, którymi pragnęłam uzupełnić niszę z zakresu angielskiego biznesowego, technicznego i specjalistycznego.

naukaikawa-moje-projekty
naukaikawa-omnie
Moje projekty

Co polecam

Najpopularniejszy wpis na moim blogu to lista moich ulubionych materiałów i źródeł podzielona na kategorie i poziomy, którą regularnie aktualizuję:

Moje projekty

English for specific purposes

Warto zajrzeć również do lekcji z zakresu angielskiego specjalistycznego, czyli tzw. ESP.

Moje projekty

Sobotnie lekcje angielskiego

oraz do sobotnich lekcji angielskiego, których skrót znajdziesz tutaj:

Tak naprawdę, swoją największą przygodę z biznesem online rozpoczęłam od mojego autorskiego projektu i publikacji interaktywnego e-booka UCZĘ BIZNES I PRZEMYSŁ, gdzie zebrałam w całość całą machinę nauczania języka angielskiego i prowadzenia szkoleń w największych międzynarodowych firmach. W kolejnym kroku zaprojektowałam innowacyjną grę szkoleniową CZASOUMILACZE.

Stworzyłam także serię dwujęzycznych materiałów z zakresu ENGLISH FOR BUSINESS AND MANAGEMENT, rozpoczynając od PERFECT E-MAILS, poprzez PHONE CALLS&VIDEO CONFERENCING, a następnie wydając 2 tomy NIEZBĘDNIKA KAŻDEGO PRACOWNIKA MIĘDZYNARODOWYCH FIRM, KORPORACJI I PRZEMYSŁU obejmującego tematy z zakresu: opisu zawodowego, opisu zespołu, prowadzenia spotkań, prezentacji firmy, opisu wykresów, trendów oraz negocjacji i psychologii biznesu.

innowacyjneiinteraktywne-naukaikawa
EIRU logo pomn
Księgarnia-językowa-online-wydawnictwo-językowe-Preston-Publishing
logo-lets-talk

W międzyczasie nawiązałam współpracę z Europejskim Instytutem Rozwoju Umiejętności, gdzie wraz z całym zespołem eksperckim miałam przyjemność zaprojektować karty konwersacyjne z serii Let’s talk: IN-COMPANY.

Więcej o dostępnych kartach konwersacyjnych na rynku znajdziesz tutaj.

Zostałam również ambasadorką Wydawnictwa Preston Publishing.

Moje szkolenia oraz materiały projektuję na bazie wieloletniego doświadczenia w kilkudziesięciu międzynarodowych korporacjach oraz Uniwersytetach, by w sposób innowacyjny i kreatywny rozwijać umiejętności niezbędne do komunikowania się w środowisku anglojęzycznym.

image00003
image_6487327